TERUG

Riu Tikida Beach

Marokko

Vliegvakantie

Het smaakvol ingerichte hotel Riu Tikida Beach staat bekend om de uitstekende service en de fantastische buffetten.

De charme van de Andalusische architectuur en het comfort van een moderne infrastructuur zijn hier perfect samengevoegd. De goed verzorgde tuin grenst direct aan de boulevard van Agadir. U vindt er een groot zoetwaterzwembad omgeven door een schitterend zonneterras. Om uw verblijf te veraangenamen kunt u zich laten verwennen in het uitgebreide Thalasso-therapie center met zijn oriëntaalse specialiteiten.

LEES MEER...

Alle kamers zijn voorzien van balkon of terras (m.u.v. 1-persoonskamer), telefoon, sat-tv, koelkast, kluisje, airco en een badkamer met bad, badjassen, föhn en apart toilet.

aantal kamers

233

Ligging

Aan de overs van de Atlantische Oceaan, direct aan het strand en het toeristisch centrum van Agadir

Zwembaden

1 buitenbad, 1 binnenbad

Spa

Ja

Aantal restaurants

6

Internet

Ja

Eigen golfbaan

Banen binnen 30 min.

4

Parkeerkosten Hotel

Strand

Openbaar strand

Sterren

4

Land

Marokko

Soort

Vliegvakantie

Artikelnummer

aantal kamers

233

Ligging

Aan de overs van de Atlantische Oceaan, direct aan het strand en het toeristisch centrum van Agadir

Zwembaden

1 buitenbad, 1 binnenbad

Spa

Ja

Aantal restaurants

6

Internet

Ja

Eigen golfbaan

Banen binnen 30 min.

4

Parkeerkosten Hotel

Bijzonderheden

Strand

Openbaar strand

Sterren

4

Land

Marokko

Soort

Vliegvakantie

basisarrangement

  • Transfers luchthaven - hotel v.v.
  • 7 nachten verblijf in een standaard tweepersoonskamer
  • Verzorging op basis van All Inclusive
  • 3 greenfees p.p. verschillende banen

Service & Faciliteiten

Het hotel heeft de volgende faciliteiten 'kosteloos' tot u beschikking: shuttle van en naar Golf du Soleil, buitenzwembad, tennisbanen (onverlicht), darts, fitness, privéstrand met parasols, ligbedden en handdoeken, 4 restaurants (internationaal, Italiaans, Marokkaans, visrestaurant), 2 bars, discotheek, bridgekamer, live muziek, miniclub (4-12 jaar), animatie-programma, discotheek (drankjes niet inbegrepen), bodyboard en pinautomaat.

Daarnaast zij de volgende faciliteiten 'tegen betaling' tot u beschikking: Thalasso-therapie center met o.a. hammam, massage en diverse lichaams- behandelingen (prijs speciale pakketten op aanvraag), beautysalon, kapsalon, winkels, gemotoriseerde watersporten, paardrijden.

Het hotel biedt u een verblijf aan op basis van select all-inclusive verzorging, dat wil zeggen dat ontbijt, lunch, diner, snacks en alle lokale en geïmporteerde (alcoholische) drankjes in de prijs zijn inbegrepen. De all-inclusive formule geldt vanaf het ontbijt tot 24:00 uur (non-alcoholische drankjes 24 uur per dag, drankjes in de discotheek zijn wel tegen betaling).

Bestemming informatie

5 kilometer van het Gardameer, op rijafstand van Brescia en Verona

Heeft u interesse?

Persoonlijk voorstel binnen 48 uur!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.